Wysokiej jakości kasy firmy Posnet

Posnet to polski producent rozwiązań technologicznych dla handlu, który funkcjonuje na krajowym rynku od ponad 20 lat. Marka ta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem przedsiębiorców, ponieważ tworzy m.in. wysokiej jakości kasy fiskalne. I co najważniejsze, urządzenia marki Posnet są zróżnicowane i znajdują zastosowanie zarówno w dużych, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstwach.

Kasy fiskalne dla różnych firm

Posnet tworzy obecnie nie tylko kasy systemowe, ale także modele średniego segmentu oraz mobilne (małe i lekkie). Dzięki temu urządzenia tego producenta można spotkać w naprawdę różnych działalnościach gospodarczych oraz w odmiennych branżach. Pytanie jednak, co konkretnie decyduje o wysokiej jakości tych kas fiskalnych? Odpowiedzi warto poszukać, analizując poszczególne rodzaje urządzeń rejestrujących.

Zaawansowane modele systemowe

Kasy systemowe to w największym uproszczeniu takie, które doskonale sprawdzają się nawet w rozbudowanych przedsiębiorstwach. Posiadają do tego odpowiednie predyspozycje, m.in. pojemną bazę produktów i usług (PLU), bardzo dużo klawiszy funkcyjnych oraz wyjątkowo wytrzymałe i wydajne mechanizmy drukujące. W ofercie Posnet takim modelem jest Neo XL EJ. Poza wspomnianymi przed chwilą funkcjonalnościami, kasa posiada także moduł elektronicznej kopii paragonów, aż 6 interfejsów komunikacyjnych oraz 2 obszerne wyświetlacze.

Urządzenia średniego segmentu

W tej grupie znajdziemy 2 modele. Po pierwsze, reprezentanta znanej rodziny urządzeń o nazwie Bingo, czyli kasę rejestrującą Bingo XL. To już swego rodzaju klasyka na polskim rynku, ale nadal jest w stanie spełnić wymagania wielu podatników. Po drugie, kasę Posnet Revo, która jest dostępna w aż 6 wariantach kolorystycznych i posiada nowatorski mechanizm drukujący. W obydwu urządzeniach znajdziemy moduł elektronicznej kopii paragonów oraz różnorodne porty i moduły komunikacyjne (niekiedy oferowane w wersjach opcjonalnych).

Mobilne kasy rejestrujące

Jeżeli weźmiemy pod uwagę mobilne kasy marki Posnet, aktualnie jest to najsilniej reprezentowana kategoria. Można w niej znaleźć najmniejszy i najlżejszy model, który jest dostępny na polskim rynku, czyli Mobile HS EJ. Oprócz tego, wśród mobilnych kas warto wymienić: Ergo, Bingo HS EJ, Bingo HS EU oraz Mobile EU. Jak widać, podatnicy, którzy szukają urządzenia do pracy w terenie, mają z czego wybierać.

Nie wszystkie kasy przenośne produkowane przez Posnet posiadają moduły elektronicznej kopii paragonów. Należy sobie zdawać z tego sprawę przy zakupie danego modelu. Równocześnie jednak, najmniejsze urządzenia tego producenta wyróżniają się nie tylko prostotą obsługi, ale także solidnym wykonaniem.

 

Z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że przedsiębiorca, który zdecyduje się wdrożyć w swojej firmie kasę od Posnet, nie powinien być rozczarowany. To naprawdę wysokiej klasy urządzenia, służące swoim właścicielom przez lata prowadzenia sprzedaży.

2 koment. na temat “Wysokiej jakości kasy firmy Posnet”

  1. wśród kas posnet napewno warto przetestować ergo
    nie widziałem jak to działa z szalka, ale sama w sobie kasa działała bardzo płynie

  2. ja mam mobile hs ej konkretnie bialą
    ogólnie to nie znam sie na kasach ale ze swojej jestem zadowolona
    przede wszystkim jest mala a to w małym salonie spory plus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiedź *