Kasa fiskalna Soleo LAN E – już w sprzedaży!

Pojawienie się nowego urządzenia rejestrującego to nie jedyna sytuacja, jaką spotkamy na rynku fiskalnym. Czasem istniejące już modele, które w dodatku budzą duże zainteresowanie użytkowników, przechodzą różne metamorfozy. Tak było w przypadku marki Posnet, gdy w ofercie pozostała wersja Neo XL EJ, tak było z Elzabem, który wyposażył K10 w dodatkowe funkcje i podobna sytuacja dotyczy Soleo LAN E, ostatniej wersji urządzenia firmy Novitus. Przyjrzyjmy się zatem możliwościom oferowanym w ostatnim z wymienionych przypadków.

Warunki do pracy w rozbudowanym punkcie handlowym

Nie ma cienia wątpliwości – Novitus Soleo LAN E to systemowa kasa fiskalna, stworzona do „sprzedażowych zadań specjalnych”. I mowa tu nie tylko o bazie towarowej, której wielkość – 20 000 PLU – daje dużą swobodę programowania poszczególnych elementów oferty oraz wprowadzania nowych po dłuższym czasie.

kasa fiskalna Novitus Soleo Lan E

To także funkcjonalny, intuicyjny w obsłudze interfejs, oferujący wiele praktycznych opcji (podział na 32 profile sprzedawców, transakcje czasowe, związane np. z parkingami lub wypożyczalniami, wystawianie dokumentów niefiskalnych). Klawiatura, umożliwiająca zastosowanie ponad stu skrótów dla wybranych pozycji towarowych lub działań typu wykonanie raportu dobowego czy miesięcznego. Nie wspominając już o wydajnym, prostym w obsłudze mechanizmie drukującym, elektronicznej kopii paragonów oraz 2 przejrzystych wyświetlaczach, czyli rozwiązaniach zapewniających wygodę obsługi klientów i realizację fiskalnych obowiązków.

Soleo LAN E i urządzenia peryferyjne

Jednym z głównych zadań kas systemowych jest zdolność precyzyjnej współpracy z urządzeniami peryferyjnymi, których wymaga przebieg transakcji – np. do zważenia wybranych produktów, pozyskania danych z konkretnych kodów kreskowych lub przyjęcia płatności kartą. Soleo LAN E to model wyposażony w szereg różnych rozwiązań komunikacyjnych – złącza USB i RS232, a także interfejs Ethernet, pozwalający na podłączenie kasy do sieci. Dzięki temu nawet bardziej złożony proces sprzedaży jest usprawniony, dzięki czemu wysokie poczucie komfortu zyskują zarówno klienci, jak i sam przedsiębiorca.

 

W ramach podsumowania warto by zapytać: czy kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E jest dla każdego? Niekoniecznie – pamiętajmy, że przede wszystkim liczy się charakter naszego przedsiębiorstwa oraz wymagania, jakie ono stawia. Omówione urządzenie z pewnością poradzi sobie w bardzo wielu sytuacjach handlowych, jednak dobrze wcześniej zastanowić się, czy wszystkie rozwiązania tego modelu są potrzebne dla prowadzonej firmy. Niemniej, dla tych, którzy rozważają zakup nowoczesnej, wielozadaniowej, gotowej do intensywnej pracy kasy systemowej, Soleo LAN E będzie zdecydowanie słusznym wyborem.

1 komentarz na temat “Kasa fiskalna Soleo LAN E – już w sprzedaży!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiedź *