Co oferują drukarki fiskalne z linii Posnet Thermal?

Drukarki fiskalne Posnet Thermal cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem polskich przedsiębiorców. Warto jednak pamiętać o tym, że urządzenia z tej linii produktów ciągle się zmieniają. Po pierwsze, na rynek trafiają nowe modele należące do tej rodziny. Po drugie, obecne już drukarki zyskują odnowione homologacje GUM, a wraz ze wspomnianymi decyzjami – dodatkowe funkcje. W związku z tym, co na dzień dzisiejszy oferują te urządzenia?

Posnet Thermal FV

Thermal FV to podstawowy model w omawianej tutaj grupie drukarek fiskalnych. Na jakie udogodnienia mogą liczyć osoby obsługujące to urządzenie? Przede wszystkim na współpracę z bazą PLU, w której zostanie zdefiniowanych do 100 000 PLU, jak również na sprawne wystawianie paragonów fiskalnych i faktur VAT. Warto również wspomnieć, że Posnet Thermal FV posiada wydajny akumulator, 2 protokoły komunikacyjne oraz czytelny wyświetlacz LCD.

Posnet Thermal FV EJ

Z wyglądu to model bardzo podobny do opisanego przed chwilą Thermal FV. Różnica w nazwie, czyli obecność „EJ”, jest jednak znacząca. Wskazuje to bowiem na fakt, że ta drukarka fiskalna posiada już moduł elektronicznej kopii paragonów. Ponadto, Posnet Thermal FV EJ obsłuży do 250 000 PLU oraz pozwoli na korzystanie z rolki papieru termicznego, która będzie miała nawet 100 m. O tym urządzeniu można również często przeczytać, jest jednym z hitów sprzedaży. I wydaje się, że polscy przedsiębiorcy nie bez powodu stawiają akurat na tę drukarkę rejestrującą. Wyróżnia się ona bowiem optymalną relacją ceny do jakości.

Posnet Thermal XL

Chociaż w nazwie tego „Thermala” znajduje się XL, z pewnością nie odnosi się to do gabarytów drukarki. Wręcz przeciwnie! Biorąc pod uwagę wiele innych urządzeń fiskalnych, o zbliżonej funkcjonalności, ten model wyróżnia się naprawdę kompaktową obudową. A co można znaleźć wewnątrz? Przede wszystkim moduł elektronicznej kopii paragonów, szybki mechanizm termiczny, 2 protokoły komunikacyjne oraz różne porty, m.in. USB i Ethernet (złącze sieciowe LAN jest opcjonalne). Dodatkowo, Posnet Thermal XL można zamówić w wybranej wersji konstrukcyjnej, co pozwala na łatwe dopasowanie urządzenia do stanowiska pracy w firmie.

Posnet Thermal HD

W odróżnieniu od Thermal XL, w tym modelu port komunikacyjne Ethernet jest dostępny w standardzie. W związku z tym, już podstawowa wersja drukarki Thermal HD może pracować w ramach sieci LAN. Ponadto, urządzenie pozwala na archiwizowanie kopii paragonów w formie elektronicznej oraz obsługuje 2 szerokości wydruku dokumentów: 57 lub 80 mm. Co ciekawe, ostatnia ze wspomnianych funkcji decydują również o tym, że Posnet Thermal HD oferuje stosowanie nazw produktów o różnej długości. W przypadku wydruku na papierze 57 mm jest to 40 znaków, natomiast gdy używamy rolki o szerokości 80 mm – nawet do 56 znaków!

Posnet Thermal A XL i Posnet Thermal A HD

W odniesieniu do tych drukarek rejestrujących nie wystarczy napisać, że posiadają one takie same funkcje, jak omówione powyżej Thermal XL i Thermal HD. Urządzenia przeznaczone do pracy w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych muszą bowiem wyróżniać się odpowiednią funkcjonalnością. Nie inaczej jest w przypadku tych 2 drukarek marki Posnet. Modele Thermal A XL i Thermal A HD pozwalają m.in. na wydruk informacji o refundacjach, jak również wycen recept, leków gotowych i przygotowywanych na zamówienie.

 

Szukasz dodatkowych informacji o drukarkach fiskalnych z rodziny Posnet Thermal? Zobacz tutaj stronę internetową, która jest poświęcona tym modelom.

1 komentarz na temat “Co oferują drukarki fiskalne z linii Posnet Thermal?”

  1. posiadam thermal xl i ze spokojem mogę polecić – wydajna, solidna, przyjazna w obsłudze. i faktycznie, można dowolnie skomponowac stanowisko pracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiedź *