Odpowiednia drukarka dla rozbudowanego przedsiębiorstwa

Jakiej drukarki rejestrującej potrzebuje zazwyczaj rozbudowane przedsiębiorstwo? Takie, które każdego dnia obsługuje mnóstwo klientów oraz posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i usług? Z pewnością nie może to być pierwsze lepsze urządzenie fiskalne. Praca w dużej firmie wiąże się bowiem z wykonywaniem wielu obowiązków. Na szczęście na polskim rynku nie brakuje drukarek fiskalnych, które spełnią tak wysokie oczekiwania. Jedną z nich jest zaś Novitus Bono E.

Elektroniczna kopia paragonów

Jednym z kluczowych elementów modelu Bono E jest moduł elektronicznej kopii paragonów. Dlaczego jest to tak ważne rozwiązanie technologiczne? To proste – pozwala ono na komfortowe, bezpieczne oraz oszczędne przechowywanie istotnej dokumentacji. W urządzeniach takich jak Novitus Bono E kopia paragonów jest zapisywana automatycznie na karcie pamięci. Dzięki temu drukarka korzysta tylko z 1 rolki papieru termicznego, co zapewnia mniejsze koszty eksploatacji. Ponadto, właściciel urządzenia może w prosty sposób wykonać backup danych – wystarczy umieścić cyfrową kopię paragonów na innym nośniku informacji lub dysku twardym komputera.

Precyzyjna identyfikacja towarów i usług

Novitus Bono E, jak każda drukarka fiskalna, musi współpracować z komputerem, na którym będzie zainstalowany program sprzedażowo-magazynowy. Bez tego nie jest możliwe m.in. zdefiniowanie i obsługiwanie bazy produktów i usług. Niemniej, kiedy już odpowiednio skonfigurujemy model Bono E, pozwoli on na pracę z asortymentem wynoszącym nawet 250 000 pozycji towarowych! Co więcej, każdy element oferty może posiadać indywidualną nazwę o długości 40 znaków. Innymi słowy, z drukarką fiskalną marki Novitus identyfikacja wszystkich elementów asortymentu nie będzie żadnym problemem.

Niezawodna praca mechanizmu drukującego

W każdej drukarce rejestrującej istotna jest praca… mechanizmu drukującego. To on bowiem służy do wystawiania różnych dokumentów – zarówno paragonów fiskalnych, jak i faktur VAT czy raportów dobowych i miesięcznych. Jak w tym przypadku prezentuje się Novitus Bono E? Nie można tu mówić o szczycie osiągnięć we współczesnych drukarkach fiskalnych, ale i tak jest bardzo dobrze. Urządzenie zapewnia prostą wymianę rolki oraz obsługuje papier termiczny o długości aż 60 m. Dodatkowo, model Bono E gwarantuje umieszczanie NIP-u nabywcy oraz logo na paragonach. Z pełną odpowiedzialnością można napisać o kompleksowej funkcjonalności w zakresie wydruku.

Funkcjonowanie w systemie sprzedaży

Wcześniej wspomnieliśmy już o tym, że każda drukarka rejestrująca musi współpracować z komputerem. Takim „urządzeniem towarzyszącym” może być również terminal komputerowy bądź tablet. Pytanie jednak, jak ta komunikacja wygląda w odniesieniu do omawianego tutaj modelu? Bono E posiada zarówno 2 porty komunikacyjne RS-232, jak i złącze USB. Dzięki temu drukarka bez problemu współpracuje ze zdecydowaną większością jednostek centralnych oraz z szufladą na pieniądze. Dodatkowo, model Bono E jest kompatybilny z wieloma programami dla firm, m.in. sprzedażowo-magazynowymi oraz gastronomicznymi.

 

Zakup drukarki rejestrującej marki Novitus z pewnością powinni rozważyć podatnicy, którzy prowadzą naprawdę rozbudowane przedsiębiorstwa. To wysokiej klasy urządzenie, przygotowane do intensywnego oraz wieloletniego wykonywania obowiązków. Dodatkowym atutem modelu Bono E jest fakt, iż nie zajmie on zbyt wiele miejsca na stanowisku sprzedaży.

2 koment. na temat “Odpowiednia drukarka dla rozbudowanego przedsiębiorstwa”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiedź *